Univers Comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Helper jesse24

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
jesse24

jesse24


Mesaje : 2
Puncte : 3648
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/05/2014

Cerere Helper jesse24 Empty
MesajSubiect: Cerere Helper jesse24   Cerere Helper jesse24 Icon_minitimeSam Mai 24, 2014 12:11 am

1) Nick: jesse24
2) Nume real: Cherpec Andrei
3) Varsta: 14
4) Experienta bukkit/minecraft: pe o scara de la 1 la 10 ar veni 7 , exceptand faptul ca eu nu folosesc aici cuvinte precum bine ,execelent etc mai de graba ma exprim asa.
5) De cat timp joci pe server?: de 23.05.2014 seara pe la 8 si pana la 12 mam jucat si mai mai ma joc si astazi ...
6) De ce vrei acest grad?: Ca sa urmaresc uni playeri care eventual folosesc vreun bug sau folosesc x ray sau lucruri genu asta, si eu cred ca exprimarea " ca sa ajut servarul ..." e deja veche zic eu la cate postari de grad am facut pana sa ajung la servarul asta...
7) Respecti regulamentul?: Da,sigur lam citit de cateva ori inainte sa fac postarea asta .
Cool* Cat timp esti online pe zi ? : Cam 3-4 ore in cursul zilelor Luni-Vineri (saptamana viitoare dau 3 simulari si 1 teza si cam nu o sa fiu prea activ) , in weekend depinde ce isi planuieste maicamea . sau oricum va fi 5-9 ore (in cazul in care nu e nimica)
Dupa sapatamana asta joc de la ora 3 cand ajung acasa pana la 10 decci cam vreo 5-7 ore .
9)* Pareri despre server : E un server chiar calumea , upgradat cu tot felul de moduri (putin cam rare) si cam scumpe zic ca ar trebuii sa mai bagati sloturi pt server adica sa fie maxin 25-30 ca sa intre toti playerii care doresc.
10)* Mai ai ceva de spus ? : Am pus " 10)* de exemplu ca sunt prea putine informatii care iti cere sa faci o postare , chiar nu va intereseaza mai mult despre playeri ?? Eu zic ca ar trebuii sa le bagati normal pe 8* , 9* si 10* ca ar fi folositor pentru voi.
Si nar trebuii sa bagati ceva gen rpimele 6 cifre de la cnp pentru verificarea ca el chiar are varsta care a precizato ... ca asa toate lumea poate sa zica ca are 18 ani sau ceva gen .
Scuzati ca am scris mult dar asa fac eu o postare de cerere grad pe orice server .
Multumesc pentru timpul care lati pierdut ca sa imi cititi cererea .
Sus In jos
Klaus
Admin
Klaus


Mesaje : 38
Puncte : 4261
Reputatie : 4
Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 33
Localizare : Spawn-ul e casa mea

Cerere Helper jesse24 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper jesse24   Cerere Helper jesse24 Icon_minitimeSam Mai 24, 2014 12:17 am

PRO Smile) ai de ochii mei
Sus In jos
https://univers-comunity.forumgratuit.ro
Klaus
Admin
Klaus


Mesaje : 38
Puncte : 4261
Reputatie : 4
Data de inscriere : 04/12/2012
Varsta : 33
Localizare : Spawn-ul e casa mea

Cerere Helper jesse24 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper jesse24   Cerere Helper jesse24 Icon_minitimeDum Iun 01, 2014 5:57 am

Sleep  a trecut timpul RESPINS
Sus In jos
https://univers-comunity.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cerere Helper jesse24 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper jesse24   Cerere Helper jesse24 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Helper jesse24
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere HELPER
» Cerere Helper
» Cerere Helper
» Cerere Helper/Grad
» Cerere HELPER [risisLP

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Univers Comunity :: MC-UNIVERS :: Cererei Helper-
Mergi direct la: